Drumphonic
Hanz Sedlář (bicí)
Hanz Sedlář (bicí)

Drumphonic

Drumphonic! Tři vynikající instrumentalisté se vydali rebelskou cestou, hrají bez zpěváka, instrumentálně, proti všem trendům a očekávání. Výsledek? Překvapení – obrovský zájem o koncerty, skvělé ohlasy kolegů muzikantů, písničky v pravidelné rotaci rádia Beat!

Elitní Rebel má tu čest muzikanty projektu Drumphonic oblékat. Výjimečná instrumentální muzika Drumphonic a výjimečné oblečení eshopu Elitní Rebel – to je elitní partnerství.

Trio muzikantů Drumphonic

Hanz Sedlář (bicí) – Hudební skladatel, bubeník, klavírista a zvukový režisér. Vytváří symfonickou i komorní hudbu pro filmy, dokumenty, nebo pro živou interpretaci orchestrem. Dále působí v kapele Janka Ledeckého, Rocksymphony, nebo jako studiový hráč, a je zakladatelem skupiny Segment. Hanz Sedlář je oficiálním firemním hráčem značek UFIP a BALBEX. Fotografie jsou zde a více o Hanzovi Sedlářovi najdete tady.

David Uher
David Uher

David Uher (kytara) – Kytarista a hudební skladatel. Je známý svou virtuózní technikou hry pohybující se na pomezí hudebních žánrů. V minulosti spolupracoval mimo jiné s V. Mišík a ETC nebo Jiří „Big Boss“ Walter (Root). Ex-člen kapely Dobrohošť, působí v kapele Area 51 a projektu Rocksymphony. Fotografie jsou zde a  více o Davidovi Uherovi najdete tady.

Marek Marián Leždík
Marek Marián Leždík

Marek Marian Leždík (baskytara) – Baskytarista, skladatel a pedagog působící v mnoha seskupeních nejrůznějších žánrů od jazzové hudby po progressive rock. Stálé působení: Drumphonic, Jakub Doležal Quartet, Divadlo Studio Dva Praha, Venefica, Ilona Csáková, M.K.Collective, Gustav Bernard Nonet, spolupráce s Moravskou Filharmonií Olomouc i Metropolitním symfonickým orchestrem Brno. Fotografie jsou zde a více o Markovi Leždíkovi najdete zde.

Vznik projektu Drumphonic

Hanz Sedlář a David Uher začali na projektu Drumphonic pracovat na začátku dubna 2014. Za půl roku už stihli kompletně složit a natočit první album “Walk on Mars”. Křest tohoto alba proběhl na bubenickém festivalu, kde ještě jako duo účinkovali po boku bubenických hvězd jako je Gavin Harrison (UK), nebo Mike Terrana (USA). Vystoupili také jako support legendárního klávesáka Dona Aireyho z Deep Purple (UK). V roce 2015 natočili DVD z živého vystoupení “Live at Drive Club” a začali pracovat na dalších skladbách. V roce 2016 obohatil Drumphonic baskytarista Marek Marian Leždík, který dodal kapele nejen dravější a energičtější “sound”, ale také novou tvůrčí inspiraci.

Nové video ke skladbě „Star Machine“

Druhé letošní video Drumphonic ke skladbě „Star Machine“ z plánované nové desky v roce 2017.

První video v roce 2017 skladba „Vernissage“

Podívejte se na první video zveřejněné v lednu 2017, jako první ukázka z připravované nové desky v roce 2017.

 

Ukázka z živého vystoupení “Live at Drive Club”

Poslechněte si písničku Fuga z živého vystoupení, které bylo komplet zachyceno na DVD „Live at Drive Club“. Všechny skvělé sklady si můžete poslechnout například na Spotify zde, nebo shlédnout jednotlivá videa na Youtube kanálu Drumphonic zde.

Výjimečná instrumentální muzika Drumphonic a výjimečné oblečení eshopu Elitní Rebel – to je elitní partnerství.