Milan Fišr (pořadatel)

Milan Fišr - pořadatel koncertů a festivalů na Vrbensku, předseda Fikyno, z.s. Velký fanoušek rockové a metalové muziky. Milan Fišr je mladá krev, který vzal kulturu na Vrbensku do vlastních rukou a pořádá kulturní akce a festivaly. Například Akustické Karlovice, Akustické Vánoce ve Vrbně a Würbenthal metalfest. Milan obléká americkou značku Rebel Spirit.

Drumphonic

DRUMPHONIC. Hudební projekt složený z rockového tria - bicí souprava, baskytara a elektrická kytara s doplňkovými prvky orchestru, sborů a dalších klasických nástrojů. DrumPhonic představuje pouze vlastní a originální tvorbu, která klade důraz na to, aby byla hudba líbivá a zároveň energická, dravá a zajímavá. Už jen proto se odlišuje od ostatních instrumentálních projektů. Vynikající [...]

Marek Marian Leždík (Drumphonic)

Marek Marian Leždík (baskytara) – Baskytarista, skladatel a pedagog působící v mnoha seskupeních nejrůznějších žánrů od jazzové hudby po progressive rock. Stálé působení: Drumphonic, Jakub Doležal Quartet, Divadlo Studio Dva Praha, Venefica, Ilona Csáková, M.K.Collective, Gustav Bernard Nonet, spolupráce s Moravskou Filharmonií Olomouc i Metropolitním symfonickým orchestrem Brno. Marek obléká americkou značku Rebel Spirit.

David Uher (Drumphonic)

David Uher (kytara) – Kytarista a hudební skladatel. Je známý svou virtuózní technikou hry pohybující se na pomezí hudebních žánrů. V minulosti spolupracoval mimo jiné s V. Mišík a ETC nebo Jiří “Big Boss” Walter (Root). Ex-člen kapely Dobrohošť, působí v kapele Area 51 a projektu Rocksymphony. David obléká americkou značku Rebel Spirit.

Hanz Sedlář (Drumphonic)

Hanz Sedlář (bicí) – Hudební skladatel, bubeník, klavírista a zvukový režisér. Vytváří symfonickou i komorní hudbu pro filmy, dokumenty, nebo pro živou interpretaci orchestrem. Dále působí v kapele Janka Ledeckého, Rocksymphony, nebo jako studiový hráč, a je zakladatelem skupiny Segment. Hanz Sedlář je oficiálním firemním hráčem značek UFIP a BALBEX. Hanz obléká americké značky Rebel [...]

ExArgema

Příběh ExArgemy píše sám život. 1982 založení, nadšení, koncertování, nárůst popularity v letech 1988/89, složení nadčasového díla Velká Morava… Zákaz vydání LP Velká Morava bývalým režimem, rozpad kapely Argema… Po letech vznik ExArgemy z bývalých členů, konečně natočení a vydání CD Velká Morava 2012, změny v sestavě … Vzestupy a pády na životní cestě muzikantů [...]

Veronika Fialová (Second Chance)

Zpěvačka Veronika Fialová je rocková dračice s velkým srdcem, zpívání je její životní vášeň, a také je skladatelkou. Přijďte na koncert a zažijete energii, kterou Veronika předává s nádherným zpěvem. Novinky o Veronice se dozvíte na jejím facebooku zde.

Adam Gabriel (Second Chance)

Adam Gabriel je kytarista, zakládající člen Second Chance, pochází z muzikantské rodiny, takže hudba a její skládání je přirozenou součástí jeho života. Skrz kytaru vyjadřuje své niterní pocity - od melancholických nálad až po výbuchy energie.

Second Chance

Kapela SECOND CHANCE byla založená v roce 2006. Skupina hraje svůj vlastní styl „moderní rock/crossover“ se silným, robustním a kompaktním zvukem. V roce 2014 vydali barevné album, která se vám zavrtá do hlavy s názvem "Dotyky". Album si můžete poslechnout na Bandzone, novinky o kapele se dozvíte na Faceboku skupiny Second Chance nebo webu zde.

Tomáš Paulus (Second Chance)

Tomáš Paulus je kytarista a spoluzakladatel kapely Second Chance. Hudba je jeho celoživotní koníček, rád skládá, píše texty a také se zabývá klasickou černobílou fotografií. Tomáš je renezanční týpek s velkým přesahem, drsný tóny se stylem, to je jeho.