SUICIDAL ANGELS

SUICIDAL ANGELS - řecká thrash metalová skupina založená v roce 2001 v Athénách. Oficiální stránky skupiny Suicidal Angels.

DR. LIVING DEAD

DR. LIVING DEAD - švédská thrash metalová skupina založená v roce 2007 ve Stockholmu. Oficiální stránky skupiny Dr. Living Dead.

SUICIDE SILENCE

SUICIDE SILENCE - americká deatcorová skupina z města Riverside v Kalifornii vznikla v roce 2002. Oficiální stránky skupiny Suicide Silence.

HAVOK

HAVOK - americká thrash metalová skupina založená v roce 2004 v Denveru, stát Colorado. Oficiální stránky skupiny Havok.

ANALEPSY

ANALEPSY - brutální death metal z Portugalska, skupina byla založena v roce 2013 v Lisabonu. Oficiální stránky skupiny Analepsy.

CRISIX

CRISIX - španělská thrash metalová skupina založená v roce 2008 v Barceloně. Oficiální stránky skupiny Crisix.

DESTRUCTION

DESTRUCTION - německá thrash metalová skupina založená v roce 1982 jako Knight of Demon, v roce 1984 změnili jméno na Destruction. Patří společně se Sodom, Kreator a Tankard k velké čtyřce "Big 4" of Teutonic thrash metal.  Oficiální stránky skupiny Destruction.

ANGELUS APATRIDA

ANGELUS APATRIDA - španělská thrash metalová skupina založená v roce 2000 v Albacete. Oficiální stránky skupiny Angelus Apatrida. Zajímavostí je, že v kapele jsou dva bratři Guillermo a Jose Izquierdo. Jejich kytarovými bohy jsou Eddie Van Halen, Dimebag Darrel, Adrian Smith, Randy Rhoads, Zakk Wylde, Paul Gilbert a Jeff Loomis. Metalové magazíny o nich píší: "Excelentní rify a [...]

THE HAUNTED

THE HAUNTED - švédská thrash metalová skupina založená v roce 1996 v  Gothenburgu. Oficiální stránky skupiny The Haunted.

SODOM

SODOM - německá thrash metalová skupina založená v roce 1981 v Gelsenkirchenu. Patří společně s Destruction, Kreator a Tankard k velké čtyřce "Big 4" of Teutonic thrash metal.  Oficiální stránky skupiny Sodom.