Kapela Generace

Kapela Generace válí svůj bigbít na Uherskohradišťsku už desítky let. Fanoušci své kapele říkají familiérně "Géčka". Zpěvák kapely Generace Honza "Jengin" Jagoš obléká značky Rebel Spirit, Red Chapter, OG Abel a Xtreme Couture a basistka Veronika Kocábová obléká značku Rebel Spirit. Aktuální informace o kapele najdete na jejich Facebooku https://www.facebook.com/generace.kapela

Milan Fišr (pořadatel)

Milan Fišr - pořadatel koncertů a festivalů na Vrbensku, předseda Fikyno, z.s. Velký fanoušek rockové a metalové muziky. Milan Fišr je mladá krev, který vzal kulturu na Vrbensku do vlastních rukou a pořádá kulturní akce a festivaly. Například Akustické Karlovice, Akustické Vánoce ve Vrbně a Würbenthal metalfest. Milan obléká americkou značku Rebel Spirit.

Drumphonic

DRUMPHONIC. Hudební projekt složený z rockového tria - bicí souprava, baskytara a elektrická kytara s doplňkovými prvky orchestru, sborů a dalších klasických nástrojů. DrumPhonic představuje pouze vlastní a originální tvorbu, která klade důraz na to, aby byla hudba líbivá a zároveň energická, dravá a zajímavá. Už jen proto se odlišuje od ostatních instrumentálních projektů. Vynikající [...]

Marek Marian Leždík (Drumphonic)

Marek Marian Leždík (baskytara) – Baskytarista, skladatel a pedagog působící v mnoha seskupeních nejrůznějších žánrů od jazzové hudby po progressive rock. Stálé působení: Drumphonic, Jakub Doležal Quartet, Divadlo Studio Dva Praha, Venefica, Ilona Csáková, M.K.Collective, Gustav Bernard Nonet, spolupráce s Moravskou Filharmonií Olomouc i Metropolitním symfonickým orchestrem Brno. Marek obléká americkou značku Rebel Spirit.

David Uher (Drumphonic)

David Uher (kytara) – Kytarista a hudební skladatel. Je známý svou virtuózní technikou hry pohybující se na pomezí hudebních žánrů. V minulosti spolupracoval mimo jiné s V. Mišík a ETC nebo Jiří “Big Boss” Walter (Root). Ex-člen kapely Dobrohošť, působí v kapele Area 51 a projektu Rocksymphony. David obléká americkou značku Rebel Spirit.

Hanz Sedlář (Drumphonic)

Hanz Sedlář (bicí) – Hudební skladatel, bubeník, klavírista a zvukový režisér. Vytváří symfonickou i komorní hudbu pro filmy, dokumenty, nebo pro živou interpretaci orchestrem. Dále působí v kapele Janka Ledeckého, Rocksymphony, nebo jako studiový hráč, a je zakladatelem skupiny Segment. Hanz Sedlář je oficiálním firemním hráčem značek UFIP a BALBEX. Hanz obléká americké značky Rebel [...]

ExArgema

Příběh ExArgemy píše sám život. 1982 založení, nadšení, koncertování, nárůst popularity v letech 1988/89, složení nadčasového díla Velká Morava… Zákaz vydání LP Velká Morava bývalým režimem, rozpad kapely Argema… Po letech vznik ExArgemy z bývalých členů, konečně natočení a vydání CD Velká Morava 2012, změny v sestavě … Vzestupy a pády na životní cestě muzikantů [...]

The SWEET

Britská rocková skupina The Sweet vznikla v roce 1968 a zapsala se do historie rocku hity: "The Ballroom Blitz", "Wig Wam Bam", "Teenage Rampage", "Fox On The Run". Oblíbené pecky hrají rádia stále a kapela Sweet je v koncertním zápřahu v sestavě:  Andy Scott (kytara, zpěv), Pete Lincoln (zpěv, basa), Tony O'Hora (kytara, keyboards, zpěv), Bruce Bisland (bubny, zpěv).

Veronika Fialová (Second Chance)

Zpěvačka Veronika Fialová je rocková dračice s velkým srdcem, zpívání je její životní vášeň, a také je skladatelkou. Přijďte na koncert a zažijete energii, kterou Veronika předává s nádherným zpěvem. Novinky o Veronice se dozvíte na jejím facebooku zde.

Adam Gabriel (Second Chance)

Adam Gabriel je kytarista, zakládající člen Second Chance, pochází z muzikantské rodiny, takže hudba a její skládání je přirozenou součástí jeho života. Skrz kytaru vyjadřuje své niterní pocity - od melancholických nálad až po výbuchy energie.