The SWEET

Britská rocková skupina The Sweet vznikla v roce 1968 a zapsala se do historie rocku hity: "The Ballroom Blitz", "Wig Wam Bam", "Teenage Rampage", "Fox On The Run". Oblíbené pecky hrají rádia stále a kapela Sweet je v koncertním zápřahu v sestavě:  Andy Scott (kytara, zpěv), Pete Lincoln (zpěv, basa), Tony O'Hora (kytara, keyboards, zpěv), Bruce Bisland (bubny, zpěv).

Joakim Brodén (Sabaton)

Joakim Brodén - je zpěvák švédské power metalové skupiny Sabaton. Sympaťák s českými kořeny válcuje se svou Sabaton army celou Evropu a kdo jste je viděli na živo můžete jen potvrdit. Maminka Joakima je češka, bývalá reprezentantka ve veslování. Joakim Brodén má český pas a na koncertech se ke svému původu hrdě hlásí. Fanoušci na [...]

John Payne (ASIA)

John Payne – britský zpěvák a baskytarista skupiny ASIA. Od roku 2007 hraje s ASIA Featuring John Payne.

Bret Michaels (Poison)

Bret Michaels - americký zpěvák glam metalové slupiny POISON. V 90-tých letech pobláznil milióny dívčích srdcí, po roce 2000 se vydal na sólovou dráhu a jako celebrita účinkoval v několika reality show, např. Nashville Star, Rock of Love with Bret Michaels.

Hulk Hogan (profesionální wrestler)

Hulk Hogan - americký herec a profesionální wrestler. Hvězda americké televizní stanice VH1, kde účinkuje ve své reality show Hogan Knows Best. Hulk Hogan je 12 násobný světový šampión, 6x WWF/E Champion a 6x WCW World Heavyweight Champion.

Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Cristiano Ronaldo - portugalský fotbalista, který v současnosti obléká dres španělského velkoklubu Real Madrid a portugalské reprezentace. Momentálně jeden z nejlepších fotbalistů světa.

Skupina RED

Rocková skupina RED z Nashvillu, Tennessee byla založena roku 2002 bratry Anthony Armstrongem (kytara) a Randy Armstrongem (basa) a společně se zpěvákem Michaelem Barnesem tvoří jádro skupiny. Jejich popularita stále stoupá, zvláště ve Spojených státech již hrají na stadiónech. Mezi skupinou RED a zakladatelem Red Chapter Clothing Markem Palmerem je velmi intenzivní vztah. Všichni členové se často [...]