Veronika Fialová ambasadorka eshopu Elitní Rebel

Veronika Fialová zpěvačka s velkým srdcem

Ambasadorka Veronika FialováVeronika Fialová je zpěvačka a muzikantka s velkým srdcem. Elitní Rebel je nadšený ze spolupráce s Veronikou, která je nyní naší ambasadorkou a prezentuje americké značky Rebel Spirit a VOCAL Apparel.

Začátky
Pěvecká dráha Veroniky začala už na základní škole, kde docházela do pěveckého sboru. Od roku 2004 do roku 2006 zpívala ve skupině Ježkovy Woči a pak se věnovala soutěžím a sólovému zpěvu.

Úspěchy
Mezi úspěchy Veroniky Fialové patří 1. místo v pěvecké soutěži „Ukaž svůj talent“ z roku 2006. V následujícím roce si připsala vítězství v pěvecké soutěži „Lounsko hledá supertalent“. Ve stejném roce postoupila do finále celostátní pěvecké soutěže „Czechtalent 2007“, kde se ve finále setkala s Tomášem Klusem a umístila se na čtvrtém místě.  V roce 2011 byla vybrána do celostátních soutěží START a Česko zpívá. V soutěži START se umístila na třetím místě a v soutěži Česko zpívá se dostala mezi 40 semifinalistů.

Spolupráce s Elitním Rebelem
V roce 2016 jsme společně nafotili kalendář „Mých 7 tváří“. Nádherný kalendář velikosti A3 představuje tváře Veroniky, které fandové neznají. Limitovaný počet výtisků je vyprodán. Celý příběh je zde.

 

 

Kapely a projekty

  • Ambasadorka Veronika FialováOd roku 2004 do roku 2006 zpívala ve skupině Ježkovy Woči
  • V roce 2012 zpívala v kapele Doggybag a Hypoband
  • Od roku 2012 zpívá v kapele Second Chance

Setkání s Elitním Rebelem
Veronika Fialová se setkala s majitelem eshopu Elitní Rebel při natáčení videoklipu Dotyky kapely Second Chance. Elitní Rebel sponzoroval video Dotyky s americkou značkou oblečení Rebel Spirit, kterou si ve Spojených státech oblíbil Tomáš Paulus, kytarista a spoluzakladatel Second Chance.

Second Chance
V kapele Second Chance se Veronika kromě výrazného zpěvu podílí i na tvorbě repertoáru. V září roku 2013 vydává s kapelou Second Chance debutové CD pod názvem Dotyky. V roce 2014 natočila s kapelou oficiální videoklip pod názvem Vstávej a v roce 2015 vydává s kapelou svůj druhý oficiální videoklip Dotyky.

Aktuální projekty
Veronika Fialová připravuje sólový projekt pod názvem VERONICA&VIOLET. Podařilo se jí uzavřít spolupráci se skvělým zahraničním producentem a společně začínají pracovat na nových písních. Brzo Vám představí celý tým.

Staňte se fanouškem Veroniky!

Facebook profil Veroniky Fialové – Violet je zde: https://www.facebook.com/Veronica-Violet-721400174566631/

Veronice Fialové, ambasadorce eshopu Elitní Rebel to v oblečení americké značky VOCAL Apparel velmi sluší, podívejte se na fotogalerii.

Motto Veroniky Fialové – Nikdy to nevzdávej!