Hodnocení zákazníků ElitniRebel.cz

Hodnocení zákazníků, spokojenost při nákupu na našem eshopu ElitniRebel.cz. je pro nás prioritou. Poskytujeme našim zákazníkům velmi oblíbenou dopravu na tisíce výdejních míst v ČR a SK nebo dopravu domů na adresu, velký výběr platebních metod, samozřejmě platbu kartou nebo z online bankovnictví. Pro výměnu velikosti nebo vrácení v zákonné 14 denní lhůtě stačí postupovat podle zveřejněného postupu. Postup je je jasný a jednoduchý, praxí ověřený. Kvalita našeho zboží je nadstandardní a tím klasickou reklamaci zákazníci prakticky nepoužívají. Ale hlavně, … nabízíme rebelské a neobvyklé motivy s vášní v detailu. Přečtěte si konkrétní slova zákazníků, co říkají o své zkušenosti při nákupu na ElitniRebel.cz

Dalsi excelentni kousek dorazil!

Džiny mám doma a jsou super

Jedinečný výběr kvalitního zboží, dobrá komunikace, rychlost dodání, přesná a podrobná tabulka velikostí prodávaného sortimentu. Mají přesně to co jsem již dlouho hledal a určitě zde nakoupím i příště.

Legíny přišly v pořádku a jsou nádherné.

Tričko je super som spokojný, tesim sa na dalsie veci od vas.

Sako i košile dorazily v pořádku a jsou úžasné. Mám radost.

Kvalitní zboží i komunikace, neotřelý vzhled a motivy oděvů, kvalitní materiály, pro rockery skvělá volba:-) Nikdo jiný u nás toto zboží nenabízí, obchod má dobré stránky velikosti sedí, jak je v tabulce obchodu doporučuji k nákupu rychlost, kvalita, serióznost.

Ochota vyhovět i když není zboží na skladě, zjistí, vykomunikují, zařídí.

Srdečná vďaka Elitnému rebelovi za super novoročný song!

Skvělý, doporučuji.

Doporučuji, hlavní výhodou je jiná móda.

Originální, kvalitní zboží, které je většinou rychle dodáno. Ani s případnou výměnou není problém. Slušné a solidní jednání ze strany obchodu.

Vše proběhlo v pořádku a legíny jsou perfektní 🙂 Určitě si zase něco objednám.

Oblečení je fajn, objednal bych si i další, ale ty trika co se mi líbí, bohužel nemáte na e-shopu v mé velikosti.

Rebelská trička vlastním už ve třech provedeních, dcera má legíny a kamarádovi jsem kupovala „marvelovskou“ edici… a určitě se náš šatník ještě o nějakou rebelskou parádu rozroste 🙂

Všechno je perfektní, triko, baleni i dodávka, za chvíli posilám objednávku 2 krát na tričko s tou zlato-střibrnou orlicí.

Vše proběhlo na jedničku. Tričko je super, manžel byl spokojen.