Značky

Vstupte do světa rebelské módy! Vyberte si z unikátních amerických a evropských značek. Každá značka je unikátní svým příběhem a je na vás který příběh vás osloví a jejich motivy vás nejvíce zaujmou. Oblékáme rebelskou elitu těmito značkami:

  • Elitní Rebel – Naše česká značka, inspirujeme se vaší vášní a vytvoříme nekompromisní motiv, který ukazuje vaši vášeň celému světu🤘.
  • DG Angels (speciální kolekce DGA) – Neodolatelná kolekce dámských triček se smyslnými a tajemnými motivy ve stylu Chicano z Los Angeles od umělce Davida Gonzalese.
  • Mosher Clothing – Metalový styl pro metalové fandy, každý motiv skládá poctu metalovému žánru a metalovým ikonám. MOSH!
  • OG Abel – Umění Chicano (California, USA) s kvalitou designů na oblečení, které tetuje celý svět. Silná sdělení v uměleckém provedení.
  • Rebel Spirit Clothing – Každý kus je uměleckým dílem, které vyjadřuje vaši individualitu a umožňuje vydat se na královskou cestu.
  • Red Chapter Clothing – Prémiová značka postavená na umění ambigramu, který nechá slova tancovat. Jen otočení vám zamotá hlavu.
  • Rock Revival – Luxusní klasické džíny s dávkou rock & rollu.
  • Vocal Apparel – Moderní móda pro ženy s nadčasovými prvky a dotykem rebelie.
  • Xtreme Couture by Affliction – Lifestyle značka inspirovaná sportem a rebelskou duchem.
Logo Elitní Rebel

Elitní Rebel

ElitniRebel.cz – Naše česká značka, kde vášeň ožívá skrze rebelii! Naše značka nekompromisně vyjadřuje váš životní zápal. Inspirujeme se vaším nadšením, zálibami a koníčky, abychom vytvořili unikátní motivy, jež křičí vaším jménem – tohle je moje vášeň! Vibrující tóny tvrdé muziky, vítr ve vlasech na motorce, temné melodie, chceme ukazovat vaši rebelskou vášeň. Mužům a ženám nabízíme rebelské oblečení a bytové doplňky, které rezonují s vaší rebelskou duší a svobodou. Netvoříme zbytečný odpad skladováním, vyrábíme až po objednání. Naše kolekce spojuje dravost s elegancí. Objevte svůj vlastní rebelský styl s ElitniRebel.cz! Svobodu rebelské vášni!
DG Angels

DG Angels

Objevte kouzlo dámských triček DG Angels, značky z USA! Prozkoumejte tajemné a smyslné ženské motivy, které vás zavedou do atmosféry Los Angeles. Každý kousek nese v sobě kousek tohoto neuvěřitelného města. Kolekce DG Angels je určena pro sebevědomé ženy, které touží vyjádřit svou rebelskou duši. DG Angels, to jsou nejen dámská trička, ale umělecká díla od Davida Gonzalese, mistra Chicano stylu. Styl kombinuje americkou a mexickou kulturu neopakovatelným způsobem. Velmi populární je také kolekce pro motorkářky „Ride Or Die“. Připojte se do světa Chicano umění a dejte svému šatníku nádech Los Angeles. Vyberte si z mnoha smyslných a tajemných motivů od DG Angels. 🕊️
Mosher Clothing

Mosher Clothing

Jestli nějaký metalový design „zabíjí“ tak jsou to motivy na tričkách od Mosher Clothing. Mosher Clothing vytváří skvělé a cenově dostupné oblečení pro metalové fandy na celém světě již od roku od roku 2014. Každý motiv skládá poctu metalovému žánru, jednotlivým stylům a metalovým ikonám. Trička musí odolat „good friendly violent fun“, který dokáže vytvořit jen moshpit. Každý kdo je součástí moshpit kultury: You’re a mosher, wear a Mosher! 🤘💀
OG Abel

OG Abel

Co je srdcem a duší OG Abel? Umělec tvoří značku, nikoliv ředitel! To činí značku OG Abel unikátní. Není to o tom kolik raperů, herců, rockových hvězd nosí značku, je to o obyčejných lidech, kteří se zamyslí po shlédnutí motivů a cítí myšlenky, pocity, emoce, které dílo vyzařuje. OG Abel se často inspituje v Chicano kultuře a jeho motivy jsou nesmírně oblíbené a pronikli do mnoha tetovacích salónů. Pro umělce má kompliment, pochvala, komentář umění vytvořené OG Abel větší cenu než zlato.
Rebel Spirit Clothing

Rebel Spirit Clothing

Rebel Spirit byl vytvořen jako reakce na nevýraznost. Nenásleduje trendy ani je nenastavuje. Cílem je definovat životní styl, prostřednictvím obrazu, návrhu, designu, který vyjadřuje naši individualitu. Každá košile obsahuje drobné šité detaily, velké vyšívání, potisky z fólií, nášivky, které tvoří dohromady výsledné oblečení. Každý kus oděvu Rebel Spirit je pečlivě vyráběn, aby tvořil výjimečnou kvalitu, která není nic jiného než umělecké dílo, které se dá nosit. Cílem není je vyrábět oblečení, ale vytvořit … A Royal Way of Life.
Red Chapter Clothing

Red Chapter Clothing

Red Chapter Clothing je světově první a jediná prémiová značka oblečení, kompletně postavená na umění ambigramu. V roce 2008 byla založena značka Red Chapter Clothing umělci a muzikanty. Ambigram je unikátní grafické umění, které lze číst z více směrů. Ambigram slova roztančí :-), jenom otočení vám zamotá hlavu. Všechny ambigramy značky jsou ručně navrženy majitelem, umělcem Markem Palmerem.
Rock Revival

Rock Revival

Rock Revival byl založen v roce 2005 v Los Angels, Kalifornii, USA. Rock Revival unikátně míchá kulturu rock & roll s nejmodernější módou. Rock Revival nastavuje standardy v džínách exkluzivní precizností a neuvěřitelným citem pro detail.  Inspirován minulými i stávajícími legendami rock & rollu Rock Revival vytváří klasické džínové kolekce, které jsou zároveň nadčasové. Rock nikdy nezemře! Pokaždé když to vypadá že se vypaří povstane z popela. To je Rock Revival.
Vocal Apparel

Vocal Apparel

Vocal je oděvní společnost zaměřená na dámské oblečení. Svoje jméno a originální styl si buduje již od roku 2001. Vocal je vytvořen pro ženy, které hledají moderní vzhled s nadčasovými prvky, které je oddělí od hlavních módních proudů. Každý oděv je striktně vyroben z nejkvalitnějších materiálů, je špičkově zpracován a každému detailu je věnována pozornost. Vocal vždy usiluje o zachování jedinečného vzhledu: Be Vocal, jediný svého druhu.
Xtreme Couture by Affliction

Xtreme Couture by Affliction

Xtreme Couture je prémiová lifestyle značka inspirována sportem. Je založena na unikátním partnerství MMA šampióna Randy „The Natural“ Couture a Affliction, značce, která věří, že sport a móda mohou koexistovat. Nezastavitelný tým Xtreme Couture je průkopníkem nových postupů a nápadů v průmyslu sportovního oblečení, které je plné uniformity. Xtreme Couture je nastaven na vytlačení konkurence.