Značky

Oblékáme rebelskou elitu! Můžete si vybrat z unikátních amerických a evropských značek: DG Angels (speciální kolekce DGA), Mosher Clothing, OG Abel, Rebel Spirit Clothing, Red Chapter Clothing, Rock Revival, Vocal Apparel, Xtreme Couture by Affliction.

DG Angels

DG Angels

DG Angels je speciální kolekce značky DGA (David Gonzales Art) zaměřená na ženy s rebelskou duší. Přinášíme několik slov majitele, Davida Gonzalese: „Vítejte v mém světě umění. Jsem zpět a znovu ilustruji a navrhuji trička. Před námi zde nebyla žádná jiná značka se zaměřením na Chicano style. Jsem zpět s novou značkou, nazvanou DGA, DavidGonzalesArt. Cítím, že mám mnoho nápadů k ilustraci a mnoho nových vizí ke sdílení, od vašeho „Homie umělce“ Davida Gonzalese“. David Gonzales, majitel DG Angels se v USA nejprve prosadil s postavičkami „Homies“.
Mosher Clothing

Mosher Clothing

Mosher Clothing vytváří skvělé a cenově dostupné oblečení pro metalové fandy na celém světě. Od roku 2014 se snažíme vyrábět „zabíjející“ designy s vysokou kvalitou pro metalové fandy. Musí odolat „good friendly violent fun“, který dokáže vytvořit jen moshpit. You’re a mosher, wear a Mosher!
OG Abel

OG Abel

Co je srdcem a duší OG Abel? Umělec tvoří značku, nikoliv ředitel! To činí naši firmu unikátní. Není to o tom kolik raperů, herců, rockových hvězd nosí značku, je to o nás obyčejných lidech, kteří se zamyslí po shlédnutí našich motivů a cítí s námi myšlenky, pocity, emoce, které dílo vyzařuje. Pro umělce má kompliment, pochvala, komentář našeho umění větší cenu než zlato.
Rebel Spirit Clothing

Rebel Spirit Clothing

Rebel Spirit byl vytvořen jako reakce na nevýraznost. Nenásledujeme trendy ani je nenastavujeme. Naším cílem je definovat životní styl, prostřednictvím obrazu, který vyjadřuje naši individualitu. Každá košile obsahuje šité detaily, vyšívání, potisky z fólií, nášivky, které tvoří dohromady výsledné oblečení. Každý kus oděvu Rebel Spirit je pečlivě vyráběn, aby tvořil výjimečnou kvalitu, která není nic jiného než umělecké dílo, které se dá nosit. Naším cílem není je vyrábět oblečení, ale vytvořit … A Royal Way of Life.
Red Chapter Clothing

Red Chapter Clothing

Red Chapter Clothing je světově první a jediná prémiová značka oblečení, kompletně postavená na umění ambigramu. Red Chapter Clothing byl vytvořen umělci a muzikanty. Ambigram je unikátní grafické umění, které lze číst z více směrů. Všechny ambigramy značky jsou ručně navrženy majitelem, umělcem Markem Palmerem.
Rock Revival

Rock Revival

Rock Revival byl založen v roce 2005 v Los Angels, Kalifornii, USA. Rock Revival unikátně míchá kulturu rock & roll s nejmodernější módou. Rock Revival nastavuje standardy v džínách exkluzivní precizností a neuvěřitelným citem pro detail.  Inspirován minulými i stávajícími legendami rock & rollu Rock Revival vytváří klasické džínové kolekce, které jsou zároveň nadčasové. Rock nikdy nezemře! Pokaždé když to vypadá že se vypaří povstane z popela. To je Rock Revival.
Vocal Apparel

Vocal Apparel

Vocal je oděvní společnost zaměřená na dámské oblečení. Svoje jméno a originální styl si buduje již od roku 2001. Vocal je vytvořen pro ženy, které hledají moderní vzhled s nadčasovými prvky, které je oddělí od hlavních módních proudů. Každý oděv je striktně vyroben z nejkvalitnějších materiálů, je špičkově zpracován a každému detailu je věnována pozornost. Vocal vždy usiluje o zachování jedinečného vzhledu: Be Vocal, jediný svého druhu.
Xtreme Couture by Affliction

Xtreme Couture by Affliction

Xtreme Couture je prémiová lifestyle značka inspirována sportem. Je založena na unikátním partnerství MMA šampióna Randy „The Natural“ Couture a Affliction, značce, které věří, že sport a móda mohou koexistovat. Nezastavitelný tým Xtreme Couture bude průkopníkem nových postupů a nápadů v průmyslu sportovního oblečení, které je plné uniformity. Xtreme Couture je nastaven na vytlačení konkurence.