Platba

Možnosti platby zboží

Platbu zboží můžete provést: A) Platební kartou, B) Online bankovní platbou, C) Apple Pay, D) Google Pay. Rozklikněte pro podrobnosti.

Detaily pro platbu platební kartou

Zabezpečená platba on-line platební kartou (VISA, MasterCard, Maestro). Platba kartou je zdarma (bez poplatku).

Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Postup platby on-line platební kartou:

  1. Zadejte číslo vaší platební karty (16 místný kód)
  2. Zadejte datum platnosti vaší karty ve formátu měsíc/rok (XX/XX)
  3. Zadejte CVC kód (3 číslice na zadní straně vaší karty)
  4. Potvrďte tlačítko „ZAPLATIT“

Platba platební kartou pomocí platební brány GoPay

Detaily pro online bankovní platbu

Online bankovní platba z vašeho internetového bankovnictví. V průběhu platby vyberete vaši banku a provedete platbu předvyplněného platebního převodu, nic přepisujete a platba je provedena online. Platba bankovním převodem je zdarma (bez poplatku).

Mezi aktuálně podporované banky patří: Raiffeisen Bank, Komerční banka, mBank, Fio banka, Česká spořitelna, UniCredit Bank, ČSOB, Poštovní spořitelna.

Online bankovní platba

Detaily pro Apple Pay

Apple Pay je platební metoda, která umožňuje jednoduché placení přes kartu uloženou v Apple Wallet. Uživatel v případě Apple Pay nemusí opisovat číslo karty a další údaje.  Pokud uživatel používá zařízení, které podporuje biometriku, platbu potvrdí otiskem prstu nebo skenem obličeje. Platba je pro uživatele snadná i v případech, kdy jeho zařízení biometriku nepodporuje – uživatel platbu potvrdí heslem. Platba Apple Pay je zdarma (bez poplatku). Platba funguje pouze z prohlížeče Apple Safari.

Apple Pay

Detaily pro Google Pay

Google Pay je služba, která umožňuje jednoduché placení prostřednictvím mobilu nebo online na internetu. Abyste službu mohli využívat, musí ji také podporovat vaše banka. V Česku zatím tyto platby podporuje J&T Banka, Komerční banka, mBank, Moneta. Platba Google Pay je zdarma (bez poplatku). Platba funguje pouze pro zařízení Android.

Google Pay