oktagon-5-ostrava-17-3-2018_599

Fotoreport Oktagon 5 – MMA bomby v Ostravě

MMA bomby v Ostravě a Elitní Rebel byl u toho!

Co se to děje, že nelze v obchodním centru Nová Karolina zaparkovat když nejsou vánoce? Vážení zápasníků turnaje MMA Oktagon 5. Vítejte ve světe MMA! Vážení zápasníků proběhlo v pátek 16.3.2018.

Ostrava se však těšila na sobotní turnaj Oktagon 5, 17.3.2018. Fantastické nasvícení, super ozvučení a hlavně zápasy byly světové úrovně. Napětí, očekávání, zvraty, překvapení, zklamání, krev, vítězství. MMA není pro slabé nátury!

Jak jsme viděli jednotlivé zápasy? Pojďme telegraficky.

Jan Široký vs Jana Malach. Pokud chcete vědět jak se bojuje srdcem, jak vítězí ten kdo více chce – zeptejte se Honzy Širokého! Honza do zápasu nastoupil aktivně a tlačil Jana Malacha, přesto v jednom okamžiku dostal nepříjemné koleno. Vzpamatoval se, ukázal bojovné srdce, vůli a šel za vítězstvím. Ostrava WIN!

David Kozma vs Rafał Lewon. Na sociální sítích se diskutovalo, že polský borec Rafał není se svým počtem proher ten pravý, ale kdo to viděl na živo poznal, že patří mezi špičku. Lewon Davida „nahulil“, ten to však ustál a předvedl nám obrat světové úrovně, finální série loktů nám bude dlouho viset před očima. Tohle, že je pouze „předzápas“?

Miloš Petrášek vs Nikita Buliga. Jakou cestu musel Nikita absolvovat, aby se vůbec dostavil na zápas už asi víte. Rozhoduje však oktagon. Miloš nás překvapil, viděli jsme na živo dva high kicky, sice nedoručené, ale v této hmotnostní kategorii obdivuhodné. Podruhé se v oktagonu objevila krev, nejprve Milošova, a na konci i Nikitova. Miloš „Meloun“ Nikitu přejel, žasli jsme nad tím co Nikita vydržel za údery, po skončení zápasu pořád ležel na podlaze oktagonu. Tohle je prostě MMA! Ukrajinec byl tvrdý soupeř, ale na Miloše neměl.

Gábor Borároš vs Mariusz Radziszewski. Při nástupu Gábora bouřila celá hala. Dvakrát Mariusz chytil nohu Gábora do páčení (i hala ztichla) a ten po každé unikl. Při úniku ukázal neuvěřitelný kotoul a pak v dalším souboji Mariusze „zahodil“. Mariusz předváděl výborné techniky při pokusech o submise. Viděli jsme živě co znamená „Beast On“ mód Gábora Borároše (a hala zase bouřila). Pak Gábor Borároš osedlal Mariusze a bitvu vítězně ukončil.

Ľudovít Klein vs Matěj ‚Matheus‘ Kuzník. Matěj moc chtěl, moc, nechal tam duši, ale Ludovít byl nad jeho síly. Matěj tlačil Ludovíta k síti a pokoušel se o takedowny, chtěl tolik, že kašlal na obranu a dostával při tom vždy sérii krátkých, ale tvrdých úderů. To se několikrát opakovalo. Ludovít byl výborně připravený a postupně Matěje udolal.

Jestli chcete extra dávku emocí? Sledujte MMA!

Youtube odkazy

Fotogalerie Oktagon 5 Ostrava (17.3.2018)