Dámské džíny Rock Revival

Rebelsky luxusní džíny ROCK REVIVAL na Elitním Rebelovi!

Rebelsky luxusní džíny ROCK REVIVAL poprvé v ČR na Elitním Rebelovi! Podzimní novinka je velkolepou peckou, kterou kompletujeme styl Elitních Rebelů a Rebelek. Džíny ROCK REVIVAL doplňují svršek ostatních našich značek luxusním stylem!

Americká značka ROCK REVIVAL unikátně míchá příchuť Rock & Roll kultury s módou. ROCK REVIVAL nastavuje standardy jeans kvalitou zpracování a citem pro detaily. Je inspirována minulými a současnými legendami rock & rollu, ROCK REVIVAL kolekce jsou klasikou, která se dere do popředí novým stylem.

Jednotlivé kolekce se doplňují stejně jako rockoví muzikanti. Každý vyniká samostatně a dohromady excelují. Na každém detailu džín záleží. To je odlišuje od ostatních. Rock nikdy nezemře, pokaždé když už to vypadá, že zmizí, znovu vstane s popela. Pokaždé se najde někdo kdo ho oživí (revive). Džíny ROCK REVIVAL jsou inspirovány ROCKem.

logo_rock_revival_300xROCK REVIVAL se pyšní skvělým střihem, inovativním předepráním, a superior kvalitou zpracování. ROCK REVIVAL džíny tvoří detaily: výrazné kontrastní prošití na stehnech, obrácený symbol lilie na zadních kapsách, knoflíky a cvoky vytvářejí jedinečnou kombinaci rockerské estetiky. Tyto detaily nenechají nikoho na pochybách jakou značku máte na sobě, ROCK REVIVAL definuje svou vlastní cestu.

První design už je skladem, pro Elitní Rebelky zde a pro Elitní Rebely tady.

Přivítejte džíny ROCK REVIVAL na Elitním Rebelovi, těšíme se, že vás budeme oblékat světovou značkou džín!

Prohlédněte si fotogalerii.