Rockové oblečení pro muže

Chlap má jasno v tom co potřebuje. V rockovém oblečení chce ukázat jasnou příslušnost k rockové komunitě, odlišit se a vyjádřit svou osobnost. Individuální postoj vyjádří snadno poskládáním základních rockových kousků oblečení. Pojďme si je projít a třeba některé motivy, značky, nápady budou zapadat do vaší představy o vašem rockovém stylu. Pojďme na to postupně:

Nesmrtelná kožená bunda, triko, džíny

Základem a klasikou v rockovém oblečení jsou džíny, tričko a kožená bunda. Odzkoušené, praktické. Džíny svou povahou vydrží všechno a na tričku bývá nesmrtelná klasika jako Led Zeppelin, Deep Purple nebo Rolling Stones nebo prostě vaše srdcová kapela. Stejně s koženou bundou, nekonečným nošením vám téměř přiroste k tělu a nebudete ji chtít odložit.

Další ověřenou kombinací jsou džíny, pevné boty, košile s přehozenou džískou bez rukávů.

Pojďme dále, mírně přitvrdíme – pevné boty nahradíme teniskami a k tričku a džínám přidáme křivák, pásek ozdobíme pyramidami :-). A pak už jedeme z kopce, boty vezmeme hodně těžký, křivák posejeme pyramidami, přišijeme nášivky – a to jsme se stylově přiblížili od rockového oblečení až k metalovému oblečení. Za nás vede klasika džíny, tričko, kožená bunda, pevné boty a k tomu kombinace místo bundy – džíska džínová nebo kožená bez rukávů.

Vynechali jsme brýle, šátky, řemínky, klobouky, účesy, náušnice, tetování, piercing, vousy… To všechno k rockovému oblečení a stylu patří, ale o tom někdy jindy.

Tričko s velkým a netypickým motivem

Tričko se svou oblíbenou kapelou je naprostý základ, nejde jen o sdělení jaké kapely jsem fanoušek, ale i o její přímou podporu koupí jejich merche. Zajímavou a odlišnou alternativou pro rocková trička jsou oděvní značky, které se vymykají – hlavní myšlenkou, vtipem, provedením, překvapením nebo nápadem. K takovým značkám zcela jistě patří americká značka Red Chapter Clothing a to svými tričky s ambigramem. Ambigram vám doslova zamotá hlavu, například v jednom směru čtete nápis Angel a po otočení Devil. Rebel Spirit vyniká obrovskými královskými výšivkami. OG Abel dokáže na trička dostat styl airbrush až to bere dech.

Rozhalená rocková košile

Důležitým kouskem v rockovém oblečení je podle nás košile, kterou se zviditelníte i ve velkém rockovém davu. Košile ideálně na hrudi rozhalená. Rockové košile si oblíbili ty největší rockové ikony. Jmenujme například zpěváka Davida Coverdale z legendárních Whitesnake. Velmi často vystupoval v rozhalené bílé košili s výšivkami v královském stylu. Všichni žasli a hleděli. Co je to za značku? Rebel Spirit – A Royal Way Of Life. Chcete být rockovým králem? Chcete být nepřehlédnutelní? Vyberte si značku Rebel Spirit.

Propracované košile s výšivkami, jsou často ozdobeny kovovými detaily a flitry, to nemusí každému vyhovovat. Alternativou jsou košile naší, české značky Elitní Rebel. Košile Elitní Rebel jsou ozdobeny potiskem, který jasně ukazuje vaši vášeň pro ROCK a zároveň uchovává rebelskou eleganci.

Hřejivé mikiny s výrazným symbolem

Mikiny hlavně zahřejí, jsou velmi pohodlné, ale také praktické v situacích když potřebujeme podložit hlavu na náročném festivalu, nebo na cestě z koncertu ve vlaku či autobuse. Nejvíce však zahřejí, když naši mikinu půjčíme krásnému dámskému pohlaví :-). Když máme motiv naši oblíbené kapely na tričku, rocková mikina je ideální místo na výrazný statement nebo výrazný rockový symbol.

Mikiny s jasným a výrazným symbolem jsou doménou naší české značky, výběr mikin Elitní Rebel najdete zde.  Královský styl pokračuje i na mikinách Rebel Spirit a dech beroucí ambigramy vystihují Red Chapter mikiny.

A co džíny?

Zde máme ověřené klasiky jako Levisky a spoustu dalších značek. Dostačují,… ale na druhou stranu nijak nevynikají. Hledali jsme dlouho, než jsme objevili ve Spojených státech velmi populární značku Rock Revival. Džíny Rock Revival jsou luxusem v rockovém oblečení a nejsou pro každého. Když si je oblečete, každý pozná jakou značku nosíte. Džíny Rock Revival jsou postaveny přímo na rockových základech a ROCK je přímou inspirací pro vznik značky. Rock Revival je rockové oblečení hodné obdivu. Značka ztělesňuje svůj vlastní název. Džíny Rock Revival jsou jako ROCK, pevné, kvalitní jako skála a vydrží všechno. Zároveň stejně jako ROCK, který zažíval vzestupy a pády se vždy navrátil zpět jako bájný Fénix (REVIVAL).

Odvaha, rebelie, sebejistota a ikonický vzhled

Představili jsme si základní kousky rockového oblečení pro muže. Rockové oblečení je trendy stylem, který spojuje odvahu, rebelii, sebejistotu a ikonický vzhled. Každý muž chce vypadat jedinečně a rockové oblečení umožňuje kreativně dotvářet nespočet kombinací a možností až do okamžiku kdy se sami cítíte skvěle!

Pokud hledáte rockové oblečení pro sebe nebo své blízké, neváhejte a prohlédněte si celou nabídku na ElitniRebel.cz pro muže. Nabízíme širokou škálu pánského rockového oblečení od triček, přes košile, mikiny a bundy až po džíny. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Těšíme se až se potkáme na festivalech! Objevte svůj vlastní rebelský styl s ElitniRebel.cz!

Ještě něco dalšího vás zajímá?

Rocková elita obléká REBEL SPIRIT, RED CHAPTER a XTREME COUTURE

David Covedale
David Coverdale (Whitesnake)
Uriah Heep
Uriah Heep
Joakim Broden
Joakim Brodén (Sabaton)
Tobias Sammet (Avantasia)