Hanz Sedlář ambasador eshopu Elitní Rebel

Hanz Sedlář, bubeník a skladatel se stal ambasadorem eshopu Elitní Rebel. Hanz obléká naše výjimečné americké značky a skvěle reprezentuje styl Elitního Rebela. Hanz Sedlář založil skupinu Segment, rozjel projekt Drumphonic, hraje u Janka Ledeckého, skládá symfonickou hudbu pro filmy, dokumenty a chystá nové projekty. Jak říká sám Hanz: „Hudba je smysl mého života“. Již přibližně před rokem začal náš eshop spolupracovat s Drumphonic a cítili jsme obrovské nadšení pro muziku. Podle nás Hanz Sedlář vystihuje styl Elitního Rebela. Jde za svým hudebním snem i přesto, že většina muzikantů vám řekne, že se nejde muzikou uživit. To je REBELIE!

Nejlepší způsob jak vám Hanze představit je rozhovorem a fotkami. Chcete vědět co zažil při hraní v kostele, zda lze prorazit s mladou kapelou, a proč HANZ? Přečtěte si celý rozhovor zde a také si prohlédněte Hanzův rebelský styl ve fotogalerii níže.

Sledujte Hanze Sedláře na jeho facebooku a webových stránkách. Dozvíte se novinky, kde bude hrát, co zrovna chystá a jakým novým projektem nás překvapí.

Fotogalerie

Autorem fotografií je dvojice Alexandros Georgiadis ŠindlerAdel Fiala a Josef Krejza.